تدوین استراتژی

تدوین استراتژی برند و ارتباطات

تدوین استراتژی برند

شکل گیری یک برند نوپا و یا تدوین اسناد استراتژی برندی که در بازار بوده، اما هنوز راهنمای استراتژیک و هویت استانداردی ندارد، مرحله آغازین تولد و یا توسعه یک برند در بازار است.

در دپارتمان استراتژی بلندگو با انجام فرآیندهای استاندارد تحقیقات بازار و تشکیل تیم برندینگ با مدیران ارشد هر سازمان و یا کسب و کاری، اسناد استراتژی کسب و کار و برند تدوین خواهد شد.

این سند راهنمای ادامه مسیر در طراحی هویت بصری و کلامی برند و همچنین به عنوان سند بالادستی در ارتباطات و تبلیغات هر برند لازم و ضروری است.

تدوین استراتژی‌ ارتباطات، تبلیغات و تولید محتوا

شروع هر اقدام کوچک یا بزرگ در حوزه ارتباطات و تبلیغات، بدون یک استراتژی ارتباطی و تبلیغاتی، معمولا منتهی به اقدامات سلیقه‌ای و زودگذر خواهد شد. کارشناسان دپارتمان استراتژی بلندگو در ورود هر مشتری وظیفه دارند نیاز دقیق مشتری در زمینه ارتباطات و تبلیغات را کشف و مبتنی بر آن یک استراتژی دقیق و مناسب در حوزه ارتباطات و تبلیغات تنظیم و تدوین کنند.

ما علاوه بر مطالعه بریف خلاقیت و یا استراتژی و شنیدن حرف‌های مشتری، در طی جلساتی عمیق سعی خواهیم کرد یک استراتژی ارتباطی خلاقانه و متناسب با خواسته‌های مشتری آماده کنیم تا مسیر پیش رو از سلیقه‌های شخصی پاک و براساس راهبردهای اثربخش تبلیغاتی طی شود.