ریبرندینگ | Bolandgou | Creative Agency

EN

کمک می خوای؟

021-26124810

.

طراحی و تولید استند ؛ پودیوم؛ وابلر و….

طراحی تبلیغات پیشگامان آوا بلندگو

هدف ما در بلندگو

هدف اصلی ما در تبلیغات نقطه فروش ، استفاده از ایده های خلاقانه در ابزارهای تبلیغاتی مختلف است که ارایه طراحی ،تولید و نوع اجرای هوشمندانه ابزاری همچون وابلر، دیوایدر، شلف تاکر، شلف دیسپلی، استند، سرلاین و… بتواند خدمات و محصولات برندهای مختلف را به خوبی به مخاطبین معرفی کند

gurila Marketing

Guerrilla Marketing

تبلیغات چریکی، هنر جلب توجه مصرف کنندگان و مشتریان از طریق شیوه های خلاقانه، غیر منتظره و فارغ از هر نوع قید و بند مرسوم است.

event

Event

رویداد یا (Event Marketing)  یک استراتژی تبلیغاتی است که از این طریق سازمان ها میتوانند تمامی استراتژی های سازمانی را در بین برندها و یا درون سازمان با حضور در یک فضای مشترک ایجاد نماییند.

Field Marketing

در حوزه بازاریابی میدانی این امکان فراهم می شود که بتوانیم بواسطه تیم آموزش دیده محصولات خود را به بهترین شکل معرفی نماییم و همچنین این فرصت فراهم شود که اطلاعات رقبا را تحلیل کنیم.

POSM | Point Of Sales Materials

POSM مخفف اصطلاح Point Of Sales Materials به  ابزارهای تبلیغاتی گفته می شود که برای دیده شدن بیشتر کالا و در دسترس بودن و در نتیجه انتخابِ بهتر کالا توسط مشتری در نتیجه افزایش فروش، ارائه می گردند. در دنیای رقابتی امروز، فروشگاه‌ها برای رقابت با سایر رقبا نیازمند راهکارهایی جدید هستند. یکی از این راهکارها، استفاده از POSM یا سیستم مدیریت نقاط فروش مبتنی بر پوینت است. که ما در بلندگو با استفاده از خلاقیت و تجربه و امکانات کامل سعی در ارایه بهترین خدمات به شما داریم.

طراحی تبلیغات پیشگامان آوا بلندگو

چرابلندگو

درخواست مشاوره رایگان

با بلندگو در ارتباط باشید

MegaBranding - Pril & Persil

ویدیو معرفی مگابرندینگ پرسیل و پریل

از ایده تا اجرا

پیمایش به بالا